bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм

Регуляторна політика

31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют
2006 / 2007/ 2008 / 2009 / 2010Державна регуляторна політика у сфері господарської діяльності спрямована на вдосконалення правового регулювання господарських відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку господарської діяльності , що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та законами України.

Регуляторним органом в місті є Прилуцька міська рада та виконавчий комітет. 

Регуляторний акт – прийнятий уповноваженим регуляторним органом нормативно-правовий акт, який або окремі положення якого спрямовані на правове регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами або іншими органами державної влади та суб’єктами господарювання.

Правовою основою здійснення регуляторної діяльності є Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Звіт
«Про здійснення державної регуляторної політики в місті Прилуки»
Державна регуляторна політика у сфері господарської діяльності спрямована на вдосконалення правового регулювання господарських відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та законами України. 
          
Регуляторним органом в місті є Прилуцька міська рада та виконавчий комітет.
Регуляторний акт – це рішення регуляторного органу, яке спрямоване на правове регулювання господарських відносин.

Порядок здійснення регуляторної діяльності міської ради та її виконавчого комітету визначено Регламентом роботи Прилуцької міської ради 5 скликання та Регламентом роботи виконавчого комітету Прилуцької міської ради. 
         
На виконання Плану діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2008 рік (рішення міської ради від 29 листопада 2007 року) та доповнень до нього проводилась наступна робота. 
         
Відповідно принципів і процедур визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управліннями, відділами виконавчого комітету міської ради та за участю співрозробників підготовлено та оприлюднено 20 проектів регуляторних актів з аналізами регуляторного впливу.

Кількість прийнятих виконавчих комітетом та міською радою регуляторних актів за 2008 рік, які є чинними, складає 18.
 
Перелік регуляторних актів прийнятих протягом 2008 року:
1.  Про затвердження Тимчасового порядку оприлюднення інформації та відкритих слухань (рішення міської ради від 07 лютого 2008 року).
2.  Про розміщення та утримання гральних закладів у місті Прилуки (рішення міської ради від 10 червня 2008 року).              
3.  Про встановлення Правил утримання зелених насаджень міста Прилуки (рішення міської ради від 11 квітня 2008 року).
4.  Про встановлення тарифів на послуги теплопостачання для населення (рішення виконкому від 17 червня 2008 року № 365).    
5.  Про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для населення (рішення виконкому від 17 червня 2008 року № 366).
6.  Про перелік назв об’єктів, історичних та архітектурних пам’яток, які відносяться до місцевої символіки, та збір за право їх використання з комерційною метою (рішення міської ради від 28 серпня 2008 року).
7.  Про тарифи на послуги з обслуговування внутрішньо будинкових систем водопостачання, водовідведення, опалення та гарячого водопостачання (рішення виконавчого комітету від 03 червня 2008 року № 329).
8.  Про встановлення тарифів на послуги водопостачання і водовідведення (рішення виконкому від 09 квітня № 218).
9.  Про встановлення тарифів на послуги теплопостачання (від 09 квітня 2008 року № 217).
10. Про розмір орендної плати за земельні ділянки (рішення міської ради від 11 квітня 2008 року).
11. Про тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій (рішення виконкому від 02 вересня 2008 № 491).
12.Про встановлення тарифів на послуги з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, вивіз твердих нечистот(рішення виконкому від 20 травня 2008 року № 298).
13.Про зміну тарифів на послуги водопостачання і водовідведення для населення (рішення виконкому від 30 грудня 2008 року № 704).
14.Про зміну тарифів на послуги водопостачання і водовідведення для інших споживачів, бюджетних установ, крім бюджетних установ, що фінансуються з бюджету міста (рішення виконкому від 30 грудня 2008 року № 705).
15.Про зміну тарифів на послуги водопостачання і водовідведення для бюджетних установ, що фінансуються з бюджету міста (рішення виконкому від 30 грудня 2008 року № 706).
16.Про зміну тарифів на послуги теплопостачання для населення (рішення виконкому від 30 грудня 2008 року № 707).
17. Про зміну тарифів на послуги теплопостачання для інших споживачів, бюджетних установ, крім бюджетних установ, що фінансуються з бюджету міста (рішення виконкому від 30 грудня 2008 року № 708).
18.Про зміну тарифів на послуги теплопостачання для бюджетних установ, що фінансуються з бюджету міста (рішення виконкому від 30 грудня 2008 року № 709).
 
Інформація щодо здійснення регуляторної діяльності Прилуцькою міською радою оприлюднюється постійно. З цією метою надається матеріал для оприлюднення через рубрики регуляторної політики в друковані засоби масової інформації та на офіційному порталі міста www.pryluky.org. З лютого 2007 року друкованим виданням, який здійснював висвітлення регуляторної діяльності була газета «В двух словах». Суб’єкти господарювання мають також можливість ознайомитися з актуальними проектами регуляторних актів Прилуцької міської ради в читальному залі міської бібліотеки. 

Здійснюється консультаційно-методична підтримка розробників проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу.

З метою недопущення порушення законодавства щодо регуляторної діяльності виконком міської ради звертається за консультаційною допомогою, роз’ясненнями до Представництва Держкомпідприємництва в Чернігівській області та інших установ.

Задля  ефективної реалізації законодавства у сфері регуляторної діяльності на місцевому рівні було підготовлено проект «Удосконалення механізмів місцевого економічного розвитку на засадах регуляторної політики» для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2008 року, який щорічно організовується Фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.
 
В рамках впровадження процесів якості, згідно ISO9000:2000, було розроблено і затверджено методику процесу якості «Управління регуляторною діяльністю». Ця методика визначає порядок і правила здійснення управління регуляторною діяльністю. Мета процесу полягає у плануванні, виконанні, контролі здійснення регуляторної діяльності відповідно до вимог чинного законодавства у сфері регуляторної політики в органах місцевого самоврядування.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, рішенням міської ради від 27 листопада 2008 року № 52 (6 засідання 46 сесія п’ятого скликання) затверджено План діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2009 рік, який оприлюднений в ЗМІ.
 
Міський голова                                                                               Ю.В.БЕРКУТ
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
(53 сесія 5 скликання)
№ 10 від 05.02. 2009року
 
Доповнення до Плану діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2009 рік
Вид проекту
Назва проекту
Ціль прийняття
Строк підготовки
Розробник проекту
Рішення ради
Про затвердження Положення «Про порядок видачі суб’єктам господарської діяльності дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення» в новій редакції
Покращення надання послуги суб’єктам господарської діяльності дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення
I-II квартал 2009 року
Управління економічного розвитку та європейської інтеграції міської ради (Люлька О.М.)
Рішення виконкому
Про затвердження Умов проведення конкурсу на пасажирські перевезення у м. Прилуки в новій редакції
Удосконалення умов конкурсу, приведення їх у відповідність до діючої нормативно-правової бази
I-II квартал 2009 року
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Сивенко О.І.)
Рішення виконкому
Про надання платних послуг на пільгових умовах
Надання підтримки найменш захищеним верствам населення, покращення роботи та зміцнення матеріально-технічної бази територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян
I-II квартал 2009 року
Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Малиш Г.П.)
 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
(6 засідання 46 сесії 5 скликання)
№ 52 від 27.11.2008року
 
 
Вид проекту
Назва проекту
Ціль прийняття
Строк підготовки
Розробник проекту
1
Рішення ради
Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності
Врегулювання діяльності адміністраторів з місцевими дозвільними органами і територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності щодо видачі суб’єктам господарювання документів дозвільного характеру
I квартал 2009 року
Єдиний центр з оформлення дозвільних документів у сфері господарської діяльності
(Галіч Ю.В.)
2
Рішення ради
Положення про порядок відчуження, списання та безоплатної передачі майна, що є власністю територіальної громади міста Прилуки
Приведення у відповідність до чинного законодавства України діючого положення
I квартал 2009 року
Відділ комунальної власної міської ради
(Івченко В.В.)
3
Рішення ради
Положення щодо залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
Приведення у відповідність до чинного законодавства України діючого положення
I квартал 2009 року
Відділ містобудування та архітектури (Бережний П.Г.)
4
Рішення ради
Положення про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна
Впорядкування процедури продажу земельних ділянок
I-II квартал 2009 року
Відділ комунальної власної міської ради
(Івченко В.В.)
5
Рішення ради
Про порядок дій з оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки надані в оренду юридичним і фізичним особам, що використовуються ними без укладення договору на їх оренду
Нормативне врегулювання зазначеного питання
I-II квартал 2009 року
Відділ комунальної власної міської ради
(Івченко В.В.)
6
Рішення виконкому
Встановлення тарифів на послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для населення
Затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для населення
I-II квартал 2009 року
Управління житлово-комунального господарства міської ради (Пряма М.А.)
7
Рішення виконкому
Встановлення тарифів на послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ
Затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ
I-II квартал 2009 року
Управління житлово-комунального господарства міської ради (Пряма М.А.)
8
Рішення виконкому
Встановлення тарифів на послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для інших споживачів
Затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для інших споживачів
I-II квартал 2009 року
Управління житлово-комунального господарства міської ради (Пряма М.А.)
9
Рішення виконкому
Встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення для населення
Затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення для населення
I-II квартал 2009 року
Управління житлово-комунального господарства міської ради (Пряма М.А.)
10
Рішення виконкому
Встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення для бюджетних установ
Затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення для бюджетних установ
I-II квартал 2009 року
Управління житлово-комунального господарства міської ради (Пряма М.А.)
11
Рішення виконкому
Встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення для інших споживачів
Затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення для інших споживачів
I-II квартал 2009 року
Управління житлово-комунального господарства міської ради (Пряма М.А.)
12
Рішення виконкому
«Про тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій»
Встановлення тарифів на послуги з обслуговування житла
ІІ квартал
Управління житлово-комунального господарства міської ради (Пряма М.А.)
13
Рішення виконкому
«Про встановлення тарифів на вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, вивіз рідких нечистот»
Встановлення економічно обґрунтованих тарифів.
III квартал
Управління житлово-комунального господарства міської ради (Пряма М.А.)


06.05.2009 рік

- Рішення виконкому № 235 від 28.04.2009р. „Про затвердження Умов проведення конкурсу на пасажирські перевезення в місті Прилуки”
- Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта „Про затвердження Умов проведення конкурсу на пасажирські перевезення в місті Прилуки” 
- Умови проведення конкурсу на пасажирські перевезення в місті Прилуки

08.04.2009 рік

Рішення виконкому №176 від 31.04.2009р. «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення для населення».
Рішення виконкому №177 від 31.03.2009р. «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення для інших споживачів».
Рішення виконкому №178 від 31.03.2009р. «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення для бюджетних установ».
Рішення виконкому №179 від 31.03.2009р. «Про встановлення тарифів на послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для населення».
Рішення виконкому №180 від 31.03.2009р. «Про встановлення тарифів на послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для інших споживачів».
Рішення виконкому №181 від 31.03.2009р. «Про встановлення тарифів на послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ».25.03.2009 рік


«Проект регуляторного акту „Про затвердження Умов проведення конкурсу на пасажирські перевезення в місті Прилуки” та відповідний аналіз регуляторного впливу».
[версія для друку]
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa