bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм
 Криза не повинна змусити нас відмовитись від поступу вперед
01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
- Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? 

23.09.2015
Підпишіть петицію до Президента: Гонтарєвій - люстрація, Олег Соскін - новий голова НБУ
На офіційному сайті Президента України зареєстровано петицію про призначення Соскіна Олега Ігоровича головою Національного банку України. Хто за ревальвацію гривні - підписуйте. Хто за курс 50 гривень за долар - терпіть і далі на посіда голови НБУ приладобудівельницю Гонтарєву.

29.07.2015
Новые договора с «Черниговгазом» можно подписать не выходя из дома
ПАО «Черниговгаз» напоминает, что с 1 июля поставляет газ потребителям новое предприятие – ООО «Черниговгазсбыт». И напоминает, что в связи с этим абонентам необходимо заключить новые договора. Новые трехсторонние соглашения можно любым из четырех способов.

27.07.2015
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДМИТРО БАРНАШ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
22 липня 2015 року міський голова Дмитро Барнаш провів особистий прийом громадян. На прийомі були присутні депутат міської ради Владислав Кіча, начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач та посадові особи міської ради і комунальних підприємств, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

27.07.2015
В ПРИЛУЦЬКІЙ МІЖРАЙОННІЙ ПРОКУРАТУРІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ПРОКУРОРА
20 липня заступник прокурора в Чернігівській області Денис Сірик офіційно представив нового прокурора Прилуцької міжрайонної прокуратури - радника юстиції Валерія Карася, призначеного на посаду 14 липня цього року наказом Генерального прокурора України.

всі офіційні новини >>

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

18-04-2009

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» минулої суботи у міському будинку культури міський голова Прилук Юрій Беркут доповів про стан соціально-економічного та культурного розвитку міста Прилуки за 2008 рік та І квартал 2009 року.

Промисловість

Завдання Програми соціально-економічного розвитку міста на 2008 рік не вдалося виконати лише на 1 відсоток. Попри це, за результатами моніторингу виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2008 рік місто є кращим в області.

Позитивних темпів росту до минулого року досягли чотири галузі промислового комплексу міста – полігра-фічна промисловість, виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, машинобудування, виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції.

Протягом січня-лютого 2009 року в місті, як і в цілому по державі, спостерігалося зниження обсягів виробництва промислової продукції. Найбільше зменшення обсягів відбулося в хімічній промисловості та машинобудуванні - до 60%, у легкій промисловості - на 50 %. Узагалі не працювала галузь виробництва будівельних матеріалів. Обсяги виробництва в промисловості   харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зменшились майже на 15%. 

Основними проблемами, які на сьогодні стримують розвиток промислових підприємств, є труднощі з реалізацією продукції (зменшення ринків збуту та відсутність замовлень), труднощі з обіговими коштами, відсутність кредитування через банківську систему, підвищення цін на енергоносії.

Ринок праці

Починаючи з листопада 2008 року, підприємства вимушені оптимізувати штат працівників. За січень – лютий до Центру зайнятості звернулось 467 осіб.

Рівень безробіття станом на 1 березня 2009 року склав 5,2 % при 3,8 % на 1 березня 2008 року .
Зростає дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. На початок 2009 року навантаження на одне робоче місце становило 11 чоловік, станом на 1 березня – 19 чоловік. Кількість вакансій по місту станом на 01.03.2009 р. становила 101, а на обліку в державній службі зайнятості перебувало 1913 прилучан, незайнятих трудовою діяльністю.

Заробітна плата і заборгованість

Середня заробітна плата по місту станом на січень 2008 року складала 1711 грн., на жовтень - 2048 грн., а в листопаді 2008 року почалося зниження і вже в січні поточного року середня заробітна плата склала 1903 грн., тобто зменшилась майже на 10%.

Разом з тим, рівень середньої заробітної плати в нашому місті залишається найбільшим по області.
За розмірами нарахованої заробітної плати до 1000 грн. отримують 26 % працюючого населення, від 1000 грн. до 2000 грн.- 38 %, від 2000 до 3500 грн. – 25 %, понад 3500 грн.- 11 %.  

Зростає сума заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, яка на 1 січня 2009 р. становила 1 млн. 479,9 тис. грн., а вже на 1 березня – 1 млн.817,8 тис.грн. При тому, що на 1 січня 2008 року заборгованість складала лише 190,8 тис.грн.

Найбільшими боржниками є такі підприємства, як:
- ВАТ «Прилуцький завод «Білкозин»- 906,3 тис.грн.
- БУ–1 АТФ „Укргазбуд” – 455,1 тис. грн.

Міською владою використовуються всі можливі важелі покращення ситуації з виплатою заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ та організацій міста. Працює комісія з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Проводяться перевірки підприємств - боржників.

Малий та середній бізнес

Станом на 1 січня 2009 року кількість підприємств малого бізнесу в місті складає 451 юридичну особу. Чисельність зареєстрованих фізичних осіб-підприємців становить 4388 осіб. 
Малий бізнес забезпечує роботою майже 8 тис. осіб.

Надходження до міського бюджету від підприємницької діяльності за 2008 рік склали 8,1 млн. грн. проти 5,6 млн. грн. за 2007 рік. За рік надходження зросли на 45,7%.  

На початок року торговельна мережа міста налічувала 698 торгових точок та 56 закладів ресторанного господарства. Протягом минулого року в місті відкрито 27 закладів торгівлі, 5 аптечних закладів та 1 заклад ресторанного господарства.

Позитивну роль у забезпеченні населення міста споживчими товарами відіграють і ринки міста, на яких працюють 725 прилучан.

На мале підприємництво, як на важливий соціальний та економічний сектор, направлена підтримка міської влади.

Активно працює Центр підтримки підприємництва, який створено в рамках спільного проекту міської ради, Корпусу миру в Україні та АТ ТК «В.А.Т.- Прилуки» у 2007 році.

З метою покращення бізнес-клімату в місті започатковано конкурс «Лідери місцевого економічного розвитку». Переможців конкурсу за результатами 2007 року було нагороджено в рамках загальноміського заходу «Прилуцький Олімп», що в лютому 2008 року про-йшов у міському будинку культури. І вже визначено переможців за результатами роботи в 2008 році.

Працює Єдиний дозвільний центр міської ради, який за результатами перевірки Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва України визнано кращим в Чернігівській області. За 2008 рік до Дозвільного центру з письмовими заявами звернувся 2461 суб’єкт господарювання.
Велика увага приділяється захисту прав споживачів. Даним питанням займається управління економічного розвитку та європейської інтеграції міської ради. Працівниками управління при зверненнях громадян надаються консультації по захисту прав споживачів, роз’яснюються права споживача. За 2008 рік було зареєстровано 86 звернень громадян, за січень-лютий 2009 року - 34 звернення, по яких надано консультації відповідно до чинного законодавства України. Міською радою проводиться робота по дотриманню цінової політики держави на території нашого міста. Міською радою контролюється питання дотримання граничних торговельних надбавок на продовольчі товари, які встановлені розпорядженнями облдержадміністрації.

Економічний розвиток

З метою подальшого розвитку міська рада в 2008 році активно співпрацювала з багатьма міжнародними донорськими організаціями, серед яких Агентство з міжнародного розвитку США (проекти «Економічний розвиток міст», проект сприяння торгівлі та інвестиціям в Україні – ТІБА), Корпус Миру США, Програма Європейського Союзу TACIS (проект«Сталий територіальний розвиток в Україні»), Фонд сприяння місцевому самоврядуванню України ( проект «Організація ефективної системи надання населенню муніципальних послуг шляхом створення інтерактивної інформаційної системи і розбудови комітетів самоорга-нізації населення в м. Прилуки»), Фонд братів Кличків (проект «Клич друзів – граймо разом») та інші. Результатами впровадження проектів є залучення позабюджетних коштів у соціальну та економічну сферу міста, вивчення міжнародного досвіду у сфері муніципального управління, створення позитивного іміджу міста та маркетинг інвестиційних можливостей Прилук.

Позитивний імідж міста, його рейтинг необхідно формувати та підтримувати постійно. З цією метою міська рада співпрацює з Українським центром сприяння іноземному інвестуванню “InvestUkraine” в напрямку залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій в економіку Прилук, розповсюдженню інвестиційних мате-ріалів.

У рамках І Міжнародного Воздвиженського ярмарку, який проходив 20-21 вересня 2008 року, проведено бліц-форум «Інвестиції заради майбутнього».

З метою презентації інвестиційного потенціалу міста підготовлені експозиційні планшети, стенди на трьох мовах, які було розміщено для огляду під час проведення ІV Міжнародного інвестиційного форуму в м. Чернігів, бліц-форуму «Інвестиції заради майбутнього» в м.Прилуки.

Починаючи з минулого року управлінці міста працюють над впровадженням Стратегії сталого розвитку Прилуччини до 2011 року, що була створена спільними зусиллями міста та району в рамках реалізації проекту ТАСІS. (Продовження – в наступному номері газети).

Газета «Прилуччина» за 18 квітня 2009 року

[версія для друку]
[обговорити на форумі]
[підписка на розсилку]
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2022
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa