bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм
 На засіданні виконавчого комітету
01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
- Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? 

23.09.2015
Підпишіть петицію до Президента: Гонтарєвій - люстрація, Олег Соскін - новий голова НБУ
На офіційному сайті Президента України зареєстровано петицію про призначення Соскіна Олега Ігоровича головою Національного банку України. Хто за ревальвацію гривні - підписуйте. Хто за курс 50 гривень за долар - терпіть і далі на посіда голови НБУ приладобудівельницю Гонтарєву.

29.07.2015
Новые договора с «Черниговгазом» можно подписать не выходя из дома
ПАО «Черниговгаз» напоминает, что с 1 июля поставляет газ потребителям новое предприятие – ООО «Черниговгазсбыт». И напоминает, что в связи с этим абонентам необходимо заключить новые договора. Новые трехсторонние соглашения можно любым из четырех способов.

27.07.2015
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДМИТРО БАРНАШ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
22 липня 2015 року міський голова Дмитро Барнаш провів особистий прийом громадян. На прийомі були присутні депутат міської ради Владислав Кіча, начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач та посадові особи міської ради і комунальних підприємств, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

27.07.2015
В ПРИЛУЦЬКІЙ МІЖРАЙОННІЙ ПРОКУРАТУРІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ПРОКУРОРА
20 липня заступник прокурора в Чернігівській області Денис Сірик офіційно представив нового прокурора Прилуцької міжрайонної прокуратури - радника юстиції Валерія Карася, призначеного на посаду 14 липня цього року наказом Генерального прокурора України.

всі офіційні новини >>

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

06-01-2010
30 грудня відбулося засідання виконавчого комітету, порядок денний якого налічував понад 20 пунктів.
Члени виконавчого комітету розглянули ряд питань, унесених начальником відділу у справах дітей міської ради Людмилою Кулій щодо призначення піклувальника над неповнолітньою та опіки над житлом, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про порядок бачення з дитиною та про надання дозволу на розпорядження коштами.
Програма подолання дитячої безпритульності і бездоглядності в місті виконується
На засіданні слухалося питання про хід виконання рішення виконкому «Про затвердження міського плану заходів щодо виконання Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2007-2010 роки».

Заслухавши інформацію начальника відділу у справах дітей міської ради Людмили Кулій, виконком міської ради відмітив, що в місті проводиться робота по запобіганню бездоглядності і безпритульності серед дітей. Зокрема, у Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти» створюється банк даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. На сьогодні на обліку перебуває 56 дітей.

З метою виявлення дітей, схильних до бродяжництва, жебрацтва, уживання наркотичних та запаморочливих засобів, проведено 18 чергувань у місцях масового відпочинку молоді, 27 рейдів «Діти вулиці», під час яких виявлено 23 дітей, відносно яких вжиті відповідні заходи реагування.

Започатковано здійснення вечірніх рейдів «Родина». У навчальних закладах постійно проводяться правопросвітницькі заходи щодо профілактики правопорушень у дитячому середовищі. Питання соціального захисту дітей висвітлюється в засобах масової інформації.

Виходячи з вищевикладеного, виконком міської ради інформацію Людмили Кулій узяв до відома та зобов’язав відповідальних осіб продовжити роботу по виконанню міського плану заходів у рамках Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2007-2010 роки, а начальника відділу у справах дітей міської ради проінформувати виконком про хід виконання даного рішення в грудні 2010 року.
Затверджено план заходів з викладання предмету «Захист Вітчизни»
У зв’язку з виконанням плану основних заходів з викладання предмету «Захист Вітчизни» у 2009 році виконавчий комітет затвердив новий план заходів з викладання предмету «Захист Вітчизни» на 2010 рік, який передбачає забезпечення планування роботи по військово-патріотичному вихованню відповідно до вимог «Комплексної програми військово-патріотичного виховання і підготовки молоді до служби в Збройних Силах України» та встановлення дієвого контролю за викладанням предмету «Захист Вітчизни».
Буде встановлено додаткові дорожні знаки
Розглянувши доручення виборців та пропозиції, висловлені депутатами міської ради на 73 сесії 5 скликання стосовно встановлення додаткових дорожніх знаків у військовому містечку № 12 по вул. Героїв Авіаторів, та, урахувавши висновок Державної автомобільної інспекції, виконавчий комітет погодив демонтаж дорожнього знака 3.21 «В’їзд заборонено» та встановлення замість нього знаків 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено2 і 5.29.1 «Тупик» на Т-образному перехресті по вул. Героїв Авіаторів.

Також виконавчий комітет погодив установлення двох дорожніх знаків 6.7 «Автозаправна станція» на перехресті вулиці Фрунзе та провулку Фрунзе та двох аналогічних знаків на перехресті провулку Фрунзе та військового містечка № 17.
Оголошено огляд-конкурс з питань охорони праці
З метою залучення роботодавців до організації безпечного ведення робіт, мотивації їх діяльності в галузі охорони праці, привернення уваги громадськості до вирішення цих проблем виконком міської ради затвердив Положення про міський огляд-конкурс з питань охорони праці, відповідно до якого утворена міська комісія, головою якої визначено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у сфері житлово-комунального господарства та комунальної власності Олександра Сивенка.

Метою конкурсу є підвищення рівня стану охорони праці в управліннях, об’єднаннях, асоціаціях, на підприємствах, в установах та організаціях міста, а також підвищення рівня стану охорони праці фізичних осіб, що використовують найману працю; підвищення рівня безпеки виробництва; приведення санітарно-побутового забезпечення до вимог нормативних актів; посилення відповідальності працівників і роботодавців за додержанням законодавства про охорону праці.

Виконавчий комітет доручив міській комісії з організації і проведення огляду-конкурсу з питань охорони праці провести міський огляд-конкурс за 2009 рік до 25 січня 2010 року.

З умовами конкурсу можна ознайомитися в управлінні економічного розвитку та європейської інтеграції міської ради. 
Виконавчі органи міської ради працюють за міжнародним стандартом ІSO 9001:2000
На виконання вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2000 та з метою забезпечення постійної придатності, адекватності і результативності системи менеджменту якості виконавчих органів Прилуцької міської ради виконком затвердив звіт про функціонування системи менеджменту якості виконавчих органів Прилуцької міської ради у 2009 році та Цілі виконавчих органів Прилуцької міської ради у сфері якості на 2010 рік, які спрямовані на забезпечення широкої участі територіальної громади міста в процесах управління, на прийняття управлінських рішень через діяльність органів самоврядування населення, сприяння інноваційно-інвестиційному розвитку галузей економіки, житлово-комунальної та соціальної сфер, формування партнерських відносин між бізнесом та владою, підвищення якості надання послуг тепловодопостачання та водовідведення, покращення системи збору та вивозу твердих побутових відходів, створення якісного туристичного продукту, забезпечення активної участі молоді в життєдіяльності територіальної громади, сприяння оперативному реагуванню на вирішення проблем сімей, осіб та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах тощо.
Виконком затвердив Перспективний план роботи виконавчого комітету Прилуцької міської ради на 2010 рік та план роботи на І квартал 2010 року.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі]
[підписка на розсилку]
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa