bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм
 Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку Прилук
01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
- Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? 

23.09.2015
Підпишіть петицію до Президента: Гонтарєвій - люстрація, Олег Соскін - новий голова НБУ
На офіційному сайті Президента України зареєстровано петицію про призначення Соскіна Олега Ігоровича головою Національного банку України. Хто за ревальвацію гривні - підписуйте. Хто за курс 50 гривень за долар - терпіть і далі на посіда голови НБУ приладобудівельницю Гонтарєву.

29.07.2015
Новые договора с «Черниговгазом» можно подписать не выходя из дома
ПАО «Черниговгаз» напоминает, что с 1 июля поставляет газ потребителям новое предприятие – ООО «Черниговгазсбыт». И напоминает, что в связи с этим абонентам необходимо заключить новые договора. Новые трехсторонние соглашения можно любым из четырех способов.

27.07.2015
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДМИТРО БАРНАШ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
22 липня 2015 року міський голова Дмитро Барнаш провів особистий прийом громадян. На прийомі були присутні депутат міської ради Владислав Кіча, начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач та посадові особи міської ради і комунальних підприємств, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

27.07.2015
В ПРИЛУЦЬКІЙ МІЖРАЙОННІЙ ПРОКУРАТУРІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ПРОКУРОРА
20 липня заступник прокурора в Чернігівській області Денис Сірик офіційно представив нового прокурора Прилуцької міжрайонної прокуратури - радника юстиції Валерія Карася, призначеного на посаду 14 липня цього року наказом Генерального прокурора України.

всі офіційні новини >>

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

29-11-2010

23 листопада відбулося розширене засідання виконавчого комітету, на якому розглядалися підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку міста за 9 місяців 2010 року, про що проінформувала начальник управління економічного розвитку та європейської інтеграції міської ради Оксана Люлька та співдоповідачі: начальник управління освіти Тетяна Клименко, начальник управління праці та соціального захисту населення Ганна Малиш, заступник директора міськрайонного Центру зайнятості Тетяна Нюнька та начальник управління Пенсійного фонду України в місті Прилуки Тетяна Костєєва. 

У прийнятому рішенні було відмічено, що робота міської ради та її виконавчого комітету протягом звітного періоду була спрямована на забезпечення стабільної роботи господарського комплексу міста та розв’язання соціальних проблем. 

Підсумки економічного розвитку за звітний період засвідчують, що економіка міста продовжує перебувати в складних умовах, хоча є й відповідні результати та досягнення. Приріст обсягів промислового виробництва в місті за результатами дев'яти місяців склав 5,4%, проти 0,5% в цілому по Чернігівській області та 10,8 % по Україні. За результатами 9 місяців поточного року спостерігається ріст обсягів виробництва переробних підприємств міста. 

За звітний період промисловими підприємствами міста реалізовано продукції на суму 2 мільярди 14 мільйонів 300 тисяч гривень, що становить 113,6% прогнозованого Програмою показника. У порівнянні з минулим роком обсяги реалізації по промисловості збільшилися на 78,6%, що складає 24,2% загальнообласного показника. Прибутково працювали 53,5% підприємств, збитково — 46,5% підприємств. Упродовж 2010 року спостерігалася динаміка уповільнення темпів зменшення обсягу виконаних будівельних робіт. 

Непроста ситуація склалася на підприємствах автомобільного транспорту міста.
Актуальним залишається питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Станом на 1 жовтня поточного року існувала заборгованість із виплати заробітної плати на 9 економічно активних підприємствах міста, хоча в порівнянні з відповідним періодом минулого року заборгованість зменшилася на 6,3%. Заборгованість на підприємствах-банкрутах відсутня. Продовжується збільшення заборгованості із виплати заробітної плати на ВАТ "Конструкторське бюро пожежних та спеціальних машин", ВАТ "Прилуцьке АТП-17407" та в Прилуцькому коледжі МАУП. Негативна ситуація з виплатою заробітної плати склалася на ПАТ "Прилуцький завод "Білкозин", БУ-1 АТФ "Укргазбуд" та ТОВ "Велмі - Пром". 

На ринку праці протягом звітного періоду створено 1 136 нових робочих місць, що становить 113,6% запланованих на 2010 рік. Фінансування виплати пенсій та грошової допомоги здійснюється стабільно та в повному обсязі, хоча продовжує збільшуватися заборгованість до Пенсійного фонду. Продовжується робота по соціальному захисту громадян. Протягом 9 місяців поточного року виплачено матеріальну допомогу 48 інвалідам, що на 34 % більше, ніж у минулому році та 15 непрацюючим малозабезпеченим громадянам, що на 20% більше в порівнянні з минулим роком.
Двомстам тридцяти інвалідам видано 268 технічних та інших засобів реабілітації. Це на 9% більше в порівнянні з минулорічним показником. 

На належному рівні утримуються територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян та реабілітаційний центр змішаного типу для дітей-інвалідів.
Розпочалася виплата щорічної допомоги на оздоровлення та за встановлення групи інвалідності.
Продовжується робота по виконанню Програми соціально-економічного розвитку й у сфері житлово-комунального господарства міста. Розроблена та затверджена рішенням міської ради Програма «Питна вода». У рамках Програми у 2010 році розроблена проектно-кошторисна документація на будівництво комплексу з приміщенням для знефторюючої установки. Розробляється проектно-кошторисна документація на встановлення 5-ти модульних котелень, що надійшли в рамках проекту ТАСІS. Проводиться відповідна робота по енергозбереженню. 

Незважаючи на обмежене фінансування, установи та заклади бюджетної сфери міста надають у повному обсязі якісні та конкурентноспроможні послуги. Проводиться покращання матеріально – технічної бази закладів освіти та охорони здоров'я. Урахувавши підсумки виконання завдань Програми соціально-економічного розвитку м. Прилуки за 9 місяців поточного року, виконком міської ради поклав завдання на управління економічного розвитку та європейської інтеграції щодо продовження моніторингу виконання прогнозних показників соціально-економічного розвитку міста Прилук у 2010 році та зобов’язав при потребі інформувати міську раду про проблеми, що гальмують розвиток міста і потребують вирішення на обласному чи державному рівнях. 

Виконавчий комітет рекомендує керівникам підприємств, на яких виникла заборгованість із виплат заробітної плати, вжити всіх дієвих заходів з метою забезпечення безумовного виконання графіків повного погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств міста. Керівникам структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій рекомендовано брати участь у державних та недержавних конкурсах проектів та програм різних рівнів, які передбачають залучення позабюджетних коштів, та протягом ІV кварталу 2010 року особливу увагу приділити питанням енергозбереження. 

Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради необхідно забезпечити погашення заборгованості по всіх соціальних виплатах відповідно до державних соціальних гарантій.
Управлінню житлово-комунального господарства спільно з керівниками комунальних підприємств забезпечити беззбиткову діяльність підприємств комунальної форми власності.
Контроль за виконанням вищезазначених заходів покладено на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом функціональних обов'язків. 


Відділ інформаційно-аналітичного
забезпечення міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі]
[підписка на розсилку]
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa