bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм
 Витяг зі вступного слова Прем'єр-міністра України Миколи Азарова на засіданні Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року
01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
- Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? 

23.09.2015
Підпишіть петицію до Президента: Гонтарєвій - люстрація, Олег Соскін - новий голова НБУ
На офіційному сайті Президента України зареєстровано петицію про призначення Соскіна Олега Ігоровича головою Національного банку України. Хто за ревальвацію гривні - підписуйте. Хто за курс 50 гривень за долар - терпіть і далі на посіда голови НБУ приладобудівельницю Гонтарєву.

29.07.2015
Новые договора с «Черниговгазом» можно подписать не выходя из дома
ПАО «Черниговгаз» напоминает, что с 1 июля поставляет газ потребителям новое предприятие – ООО «Черниговгазсбыт». И напоминает, что в связи с этим абонентам необходимо заключить новые договора. Новые трехсторонние соглашения можно любым из четырех способов.

27.07.2015
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДМИТРО БАРНАШ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
22 липня 2015 року міський голова Дмитро Барнаш провів особистий прийом громадян. На прийомі були присутні депутат міської ради Владислав Кіча, начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач та посадові особи міської ради і комунальних підприємств, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

27.07.2015
В ПРИЛУЦЬКІЙ МІЖРАЙОННІЙ ПРОКУРАТУРІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ПРОКУРОРА
20 липня заступник прокурора в Чернігівській області Денис Сірик офіційно представив нового прокурора Прилуцької міжрайонної прокуратури - радника юстиції Валерія Карася, призначеного на посаду 14 липня цього року наказом Генерального прокурора України.

всі офіційні новини >>

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

10-03-2011

Хочу привітати платників податків з тим, що вчора набула чинності принципова новація Податкового кодексу. З 1 березня податок на додану вартість відшкодовується автоматично – для тих платників, які відповідають критеріям, визначеним законом. А з 1 квітня, до речі, починаються податкові канікули для малого бізнесу – також відповідно до норм, виписаних в Податковому кодексі. 

Для платників податків – це величезна подія, яка дає можливість по-новому, більш ефективно і стабільно планувати розвиток свого бізнесу. А для влади – надзвичайно відповідальний крок. Тому протягом місяця Державна податкова служба повинна ретельно роз’яснити платникам податків їх нові права, розкрити нові можливості, «правила гри», і як правильно їх використовувати. 

Підкреслюю, що влада послідовно виконує свої передвиборні обіцянки. Але інформаційне супроводження перетворень, які мають на меті підвищення рівня життя в Україні, очевидно, недостатнє. Тому треба організувати широку роз’яснювальну роботу щодо податкових норм, які набувають чинності, тим більше, що вони стосуються мільйонів підприємців….
…Виважена політика Уряду дозволяє забезпечувати стабільне відновлення економіки країни. Тільки на таких результатах роботи економіки країни може будуватись успішне виконання бюджетних показників, що і доводять факти. 

У понеділок Державний комітет статистики оприлюднив першу оцінку номінального валового внутрішнього продукту за 2010 рік. Порівняно з 2009 роком він зріс на 4,2% і вперше ми перейшли знаковий рубіж ВВП - 1 трильйон 60 мільйонів гривень….
…Чого варта тільки проблема боргів! У березні ми повинні віддати 10,5 мільярдів гривень. Ви розумієте який це величезний ресурс – більший ніж річні видатки з Державного бюджету на охорону здоров’я, більший, ніж фінансування підготовки до Євро-2012… 

…Поза тим, послідовна робота за перші два місяці року дає результат. Планові показники доходів державного бюджету за січень-лютий 2011 року перевиконані - до бюджету надійшло біля 50 мільярдів гривень - в 1,5 раза більше, ніж в минулому році.
За два перших місяця було відшкодовано понад 5 млрд. грн, що в 1,5 раза більше, ніж в 2010 році. Все це – ознаки одужання нашої економіки, і таке наповнення бюджету дає можливість забезпечили повне та безперебійне фінансування його видатків… 

…Ключове завдання Уряду – забезпечити умови для оптимальної структури посівів, а також кормову базу, достатню для відродження тваринництва. А для цього забезпечити форвардні закупівлі продуктів рослинництва відповідно до потреб внутрішнього ринку, фінансування добрив і пального, кредитування агропромислових і фермерських господарств… 

…Сьогодні в Аграрному фонді акумульовано 1,5 мільярда гривень, які можна використати на форвардні закупівлі. Отже, тільки від грамотного і оперативного використання цього ресурсу залежить, які кошти будуть у селян на руках, щоб стабільно працювати на гарний врожай. 

Уряд ставить завдання приблизно за 5 років значно збільшити обсяги виробництва продукції сільського господарства. Це завдання в першу чергу для аграрної науки. Тому що виконати таке завдання можна лише за допомогою передових агротехнологий, пристосованих до змін клімату, з допомогою нових сортів рослин, стійких до різких змін погодних умов, за допомогою підвищення родючості земель, поліпшення інтенсивних технологій. В успішні технології, у керовану родючість підуть інвестиції, і ми впевнені, що поставлене завдання виконати нам під силу. 

Але стартові умови для амбітного плану модернізації аграрного виробництва у нас, прямо скажемо, не блискучі. Продуктивність рослинництва в 3 рази нижче, ніж у розвинених країнах. А втрати під час збирання врожаю через застарілу техніку – в 2 рази більше. Органічних добрив вноситься разів у 15 менше, ніж в 1990 році, хімічних – втричі менше. Енергоозброєність на гектар ріллі в 5 разів менша, ніж в розвинених країнах. 

Продуктивність мінімум у два рази нижче, ніж в Європі. Можемо ми такий стан терпіти? Очевидно, що ні.
Навіщо нам потрібне масштабне збільшення обсягів виробництва сільгосппродукції? По-перше, щоб повністю, навіть із значним запасом забезпечити внутрішній ринок, тобто, забезпечити науково обґрунтовані норми споживання основних продуктів харчування за прийнятними для людей цінами. Адже те, що в нас, наприклад, деякі овочі і фрукти дорожчі, ніж у Лондоні – це нонсенс. 

Наслідком відкриття попередньою владою кордонів для іноземної агропродукції та зниження державної підтримки галузі став занепад і рослинництва, і тваринництва. Виключенням є хіба що вирощування експортоорієнтованої сировини (зерно, насіння соняшнику, ріпак).
На жаль, наші громадяни вже звикли до польських яблук, турецьких помідорів, єгипетської картоплі, американського та польського м’яса.
Разом з тим, імпортозалежність відкриває двері і для цінових сплесків, які на світовому ринку стають тенденцією. 

Тому ми твердо налаштовані відновити потенціал сільськогосподарського виробництва і вже розпочали цю роботу.
Уряд затвердив порядки використання бюджетних коштів двадцяти трьох бюджетних програм підтримки агропромислового комплексу.
Сьогодні буде затверджено порядок стимулювання державою спорудження нових тепличних комплексів для овочів, що вирощуються у закритому ґрунті, та розсади овочевих культур – шляхом часткового відшкодування їх вартості. 

Також буде визначено механізм часткової компенсації сільськогосподарським підприємствам витрат, пов’язаних із захистом, відтворенням та підвищенням родючості ґрунтів (для хімічної меліорації, а саме вапнування кислих ґрунтів).
У цьому році ми змінили непряму підтримку тваринницької продукції, яка здійснювалась через переробні підприємства і мала непрозорий механізм розподілення на пряму бюджету дотацію для нарощування поголів’я худоби, а також підтримку виробництва продукції тваринництва. 

Так, за голову племінної худоби держава буде доплачувати сільськогосподарським підприємствам до 1 900 гривень; племінної репродуктивної худоби – до 1 000 гривень за голову; товарної худоби – до 600 гривень за голову; при закупівлі корів у населення держава компенсує до 7 гривень за 1 кілограм живої ваги.
За реалізоване молоко населенню буде доплачуватись по 30 копійок за кілограм, а сільгосппідприємствам - по 35 копійок.
За проданий на переробку молодняк великої рогатої худоби підвищених вагових кондицій – буде доплачено по 1,5 грн. за кілограм живої ваги; за свині – 1 грн. за кілограм живої ваги. 

Також держава буде відшкодовувати громадянам витрати за закупівлю установки індивідуального доїння (максимум до 5000 гривень за одиницю).
У цілому, на таку підтримку Уряд спрямує понад 2 млрд. гривень…
…Сьогодні в Брюсселі розпочався черговий раунд переговорів з ЄС щодо угоди про зону вільної торгівлі. Від України переговори веде Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Петрович Клюєв. 

Кілька попередніх раундів відбулися дуже конструктивно і впритул наблизили нас до укладання угоди. Як я зазначав, погоджено дев’ять десятих питань, які регулюються угодою про зону вільної торгівлі. Проте, ті, що залишаються в дискусії, мають принципове значення для України.
ЄС фактично виставляє «квотну завісу» для продукції нашого агропрому і для надання послуг, таких, як автоперевезення. Ми з таким асиметричним обмеженням доступу на ринки не погоджуємось. 

Наші товари і послуги не повинні бути – «в резервації». Угода за будь-яку ціну Україні не потрібна.
Ми свідомі того, що зону вільної торгівлі з Євросоюзом можна створити уже поточного року, але для цього потрібен конструктивний діалог.
Шановні колеги! 


Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі]
[підписка на розсилку]
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa