bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм
 Депутатський корпус розглянув ряд бюджетних питань
01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
- Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? 

23.09.2015
Підпишіть петицію до Президента: Гонтарєвій - люстрація, Олег Соскін - новий голова НБУ
На офіційному сайті Президента України зареєстровано петицію про призначення Соскіна Олега Ігоровича головою Національного банку України. Хто за ревальвацію гривні - підписуйте. Хто за курс 50 гривень за долар - терпіть і далі на посіда голови НБУ приладобудівельницю Гонтарєву.

29.07.2015
Новые договора с «Черниговгазом» можно подписать не выходя из дома
ПАО «Черниговгаз» напоминает, что с 1 июля поставляет газ потребителям новое предприятие – ООО «Черниговгазсбыт». И напоминает, что в связи с этим абонентам необходимо заключить новые договора. Новые трехсторонние соглашения можно любым из четырех способов.

27.07.2015
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДМИТРО БАРНАШ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
22 липня 2015 року міський голова Дмитро Барнаш провів особистий прийом громадян. На прийомі були присутні депутат міської ради Владислав Кіча, начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач та посадові особи міської ради і комунальних підприємств, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

27.07.2015
В ПРИЛУЦЬКІЙ МІЖРАЙОННІЙ ПРОКУРАТУРІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ПРОКУРОРА
20 липня заступник прокурора в Чернігівській області Денис Сірик офіційно представив нового прокурора Прилуцької міжрайонної прокуратури - радника юстиції Валерія Карася, призначеного на посаду 14 липня цього року наказом Генерального прокурора України.

всі офіційні новини >>

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

18-07-2011

З метою ефективного наповнення міського бюджету та в інтересах територіальної громади міста депутати затвердили Перелік запроваджених місцевих податків і зборів, розмір їх ставок та перелік платників, Положення про механізм справляння та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; перелік збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності; перелік збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору. 

Рішення міської ради (4 сесія 6 скликання) від 3 грудня 2010 року „ Про місцеві податки і збори“ вважається таким, що втратило чинність.

Зважаючи на те, що проект рішення «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», пройшов процедуру обговорення в засобах масової інформації як регуляторний акт, в інтересах територіальної громади міста міська рада встановила ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у таких розмірах за 1 кв. м площі об’єкта житлової нерухомості:
- 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня звітного року, - для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. м, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. м ;
- 2,7 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня звітного року, - для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. м, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. м. 

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується платниками податку за місцем розташування об’єкта оподаткування та зараховується на рахунки міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.
Орган державної реєстрації прав на нерухоме майно та відділення громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Прилуцького МРВ УМВС до 15 квітня 2012 року, а в наступні роки щоквартально, у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу мають подавати Прилуцькій ОДПІ відомості, необхідні для розрахунку податку за місцем розташування об’єкта нерухомого майна станом на 1 число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2012 року.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1258 „Про затвердження переліку платних побутових послуг, на провадження діяльності з надання яких придбавається торговий патент“, зважаючи на те, що проект рішення «Про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності» пройшов процедуру обговорення в засобах масової інформації як регуляторний акт, міська рада відповідним рішенням встановила ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності з розрахунку на календарний місяць у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня календарного року з урахуванням місцезнаходження пункту продажу товарів та асортименту товарів, пункту з надання платних послуг та виду платних послуг.
Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2012 року. 

Рішення міської ради №2 (4 сесія 6 скликання) від 30 грудня 2010 року „Про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності“ та рішення міської ради №6 (7 сесія 6 скликання) від 1 квітня 2011 року „Про внесення змін та доповнень до додатку рішення міської ради № 2 (4 сесія 6 скликання) від 30 грудня 2010 року „Про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності“ вважати такими, що втратили чинність.

Також прийнято рішення «Про туристичний збір», яким установлено ставки туристичного збору у відсотках до вартості усього періоду проживання (ночівлі) у місцях, визначених пунктами 1 та 2 даного рішення, за вирахуванням податку на додану вартість у розмірах:
- 1 % для готелів та мотелів усіх форм власності (крім комунальної);
- 0,7 % для готелів комунальної форми власності, гуртожитків для приїжджих, кемпінгів, санаторно-курортних закладів;
- 0,5 % для квартирно-посередницьких бюро, інших закладів готельного типу (інших місць для тимчасового проживання).
Затверджено перелік податкових агентів щодо справляння туристичного збору.
Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2012 року.

Ураховуючи проведення інвентаризації та розроблення паспортів спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів на території міста, зважаючи на те, що пройдена процедура обговорення регуляторного акта в засобах масової інформації, міська рада встановила ставки збору за місця для паркування транспортних засобів за кожний день провадження діяльності за один квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації паркування, у розмірі 0,03 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. 

Затверджено перелік спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів на території міста; перелік платників збору, уповноважених організовувати і провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів.
Також затверджено режим роботи спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів.
Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2012 року.

Відповідно до Бюджетного кодексу України народні обранці внесли зміни до бюджету міста на 2011 рік. Міська рада дозволила виконавчому комітету спрямувати кошти із цільового фонду міського бюджету в сумі 20 тис. грн. для КЛПЗ “Прилуцька міська лікарня” на придбання та встановлення апарата для забезпечення безперебійного енергоживлення; для управління освіти на придбання одного комплекту шкільних парт у сумі 11 тис. 250 грн.; для КП «Міськсвітло» на закупівлю та встановлення обладнання зовнішнього спостереження в історичній зоні міста в сумі 3 тис. 684 грн. Також направлено кошти для поповнення статутного фонду КП “Послуга”. 


Відділ інформаційно-аналітичного
забезпечення міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі]
[підписка на розсилку]
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa