bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм
 На апаратній нараді міського голови
01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
- Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? 

23.09.2015
Підпишіть петицію до Президента: Гонтарєвій - люстрація, Олег Соскін - новий голова НБУ
На офіційному сайті Президента України зареєстровано петицію про призначення Соскіна Олега Ігоровича головою Національного банку України. Хто за ревальвацію гривні - підписуйте. Хто за курс 50 гривень за долар - терпіть і далі на посіда голови НБУ приладобудівельницю Гонтарєву.

29.07.2015
Новые договора с «Черниговгазом» можно подписать не выходя из дома
ПАО «Черниговгаз» напоминает, что с 1 июля поставляет газ потребителям новое предприятие – ООО «Черниговгазсбыт». И напоминает, что в связи с этим абонентам необходимо заключить новые договора. Новые трехсторонние соглашения можно любым из четырех способов.

27.07.2015
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДМИТРО БАРНАШ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
22 липня 2015 року міський голова Дмитро Барнаш провів особистий прийом громадян. На прийомі були присутні депутат міської ради Владислав Кіча, начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач та посадові особи міської ради і комунальних підприємств, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

27.07.2015
В ПРИЛУЦЬКІЙ МІЖРАЙОННІЙ ПРОКУРАТУРІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ПРОКУРОРА
20 липня заступник прокурора в Чернігівській області Денис Сірик офіційно представив нового прокурора Прилуцької міжрайонної прокуратури - радника юстиції Валерія Карася, призначеного на посаду 14 липня цього року наказом Генерального прокурора України.

всі офіційні новини >>

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

15-03-2013

 

Про роботу відділу ведення Державного
реєстру виборців міської ради
На розширеній апаратній нараді міського голови слухалося питання “Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради за 2012 рік”, про що інформував т.в.о. начальника відділу Сергій Чміль.
На відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради покладено функції щодо забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу; складання попередніх та уточнених списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, всеукраїнських та місцевих референдумів, міського голови та депутатів міської ради.
Відділ склав та виготовив попередні та уточнені списки виборців для проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, виготовив іменні запрошення для виборців, які були включені до попередніх списків виборців; вів облік усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру та забезпечував у взаємодії з Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України захист Реєстру в процесі його ведення; проводив перевірку некоректних відомостей Реєстру та виконував інші функції.
Виходячи із специфіки відділу ведення Державного реєстру виборців, його функціонування відбувається в постійному режимі як під час виборчих процесів, так і в період між виборами.
Окрім того, т.в.о. начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сергій Чміль відповідно до графіка, затвердженого розпорядженням міського голови, у період з березня по травень проводить виїзні прийоми в комітетах самоорганізації населення міста:
у КСН № 2 Заудаївського мікрорайону — 19 березня з 10.00 до 12.00;
у КСН № 3 мікрорайону Ракитне — 27 березня з 10.00 до 12.00;
у КСН № 4 мікрорайону М'ятно-дослідної станції — 09 квітня з 10.00 до 12.00;
у КСН № 5 Плискунівського мікрорайону — 16 квітня з 10.00 до 12.00;
у КСН № 6 мікрорайону в/м №12 та №17 — 25 квітня з 16.00 до 17.00;
у КСН № 7 мікрорайону 273 кварталу — 21 травня з 10.00 до 12.00.
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради
 
Мешканці міста мають можливість дати оцінку
роботи структурних підрозділів міської ради
Про підсумки проведення досліджень по вивченню очікувань та задоволеності споживачів послуг, що надавалися підрозділами міської ради у 2012 році, проінформувала на апаратній нараді міського голови начальник громадської приймальні міської ради Людмила Пашук.
На виконання розпорядження міського голови від 13 квітня 2012 року №91р “Про затвердження плану вивчення очікувань та задоволеності споживачів послугами, що надаються виконавчими органами Прилуцької міської ради на 2012 рік”, протягом минулого року 8 структурних підрозділів міської ради методом очного та заочного анонімного анкетування та 1 методом напівстандартизованого інтерв'ю із протоколюванням провели дослідження вивчення очікувань та задоволеності споживачів послуг.
Опитування мешканців міста проводилося в комітетах самоорганізації населення, у громадській приймальні міської ради, в окремих структурних підрозділах міської ради, у вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.
Через анкетування та інтерв'ю респонденти дали оцінку роботи структурних підрозділів міської ради, відзначили позитивне, указали на недоліки в організації роботи та внесли конкретні пропозиції щодо поліпшення роботи з надання послуг, що обов'язково буде враховано кожним структурним підрозділом у процесі роботи.
Дослідження по вивченню очікувань та задоволеності споживачів послуг, що надаються структурними підрозділами міської ради, буде проведено і у 2013 році.
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради
 
Громадська рада та рада старійшин міста провели спільне засідання
01 березня в сесійній залі міської ради відбулося спільне засідання громадської ради та ради старійшин міста, на якому розглядалося питання перевезення пільгових категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування.
При розгляді даного питання вносилося кілька пропозицій, зокрема, щодо введення талонної системи перевезення пільгових категорій громадян, перевезення пільговиків до шістнадцятої години та скорочення кількості пільгових категорій громадян, які мають право на безкоштовний проїзд. До речі, у Прилуках право на пільгове перевезення має 21 категорія громадян, а в Чернігові — лише 10. У результаті обговорення внесені пропозиції не знайшли підтримки громадської ради та ради старійшин міста, тому все, що стосується перевезення пільгових категорій громадян, залишилося без змін.
За інформацією заступника міського голови Олександра Сивенка, на сьогодні в місті налічується 20 маршрутів, які обслуговують 34 автобуси, що належать тринадцяти перевізникам.
На цьому ж засіданні громадська рада в новому складі, очолювана Лідією Гавриш, розглянула та схвалила Положення, яке регламентує її роботу.
Відповідно до Положення основними завданнями громадської ради є створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, сприяння врахуванню органом виконавчої влади громадської думки під час обговорення регуляторних та інших нормативно-правових актів.
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради
 
На засіданні виконавчого комітету міської ради
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 12 березня, було розглянуто 10 питань порядку денного. Зокрема, погоджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва в м.Прилуки на 2013-2014 роки; затверджено новий склад громадської ради, що функціонує при виконавчому комітеті міської ради, та погоджено Положення про громадську раду.
Рішенням виконавчого комітету передано на баланс управлінню освіти міської ради футбольне поле, що розташоване поруч із міським стадіоном “Супутник”.
Цим же рішенням дозволено управлінню освіти списати автомобіль ГАЗ 52-01 1989 року випуску у зв'язку з недоцільністю його утримування через закриття автосправи в загальноосвітній школі №10.
Виконавчий комітет ухвалив рішення про нагородження Почесною грамотою міської ради працівників комунальної сфери міста з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення та працівників тютюнової компанії “В.А.Т.— Прилуки” з нагоди 20-річчя створення “Бритіш Американ Тобакко Україна”.
Виконавчий комітет розглянув ряд питань з обмеженим доступом та ухвалив по них відповідні рішення.
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради
 
На особистих прийомах міського голови
06 та 13 березня були проведені особисті прийоми громадян міським головою Юрієм Беркутом. На прийомах були присутні депутати міської ради Валентин Попко та Володимир Папазов, начальник юридичного відділу Валентина Горбач та керівники структурних підрозділів міської ради, до компетенції яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях громадян.
На прийомах побувало 13 мешканців міста. Зареєстровано 11 усних звернень, у яких піднімалися питання щодо поліпшення житлових умов, оформлення права власності на нерухоме майно, нарахувань за житлово-комунальні послуги, щодо землекористування, перевезень у приміському пасажирському транспорті пільгових категорій громадян та ін.
По семи зверненнях міський голова надав роз’яснення безпосередньо під час особистих прийомів, по решті — дав доручення щодо їх розгляду в структурних підрозділах міської ради відповідно до повноважень.
Про результати розгляду заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі]
[підписка на розсилку]
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa