bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм
Оптовая продажа детских светильников Покупайте детские бра.
 На засіданні виконавчого комітету Прилуцької міської ради
01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
- Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? 

23.09.2015
Підпишіть петицію до Президента: Гонтарєвій - люстрація, Олег Соскін - новий голова НБУ
На офіційному сайті Президента України зареєстровано петицію про призначення Соскіна Олега Ігоровича головою Національного банку України. Хто за ревальвацію гривні - підписуйте. Хто за курс 50 гривень за долар - терпіть і далі на посіда голови НБУ приладобудівельницю Гонтарєву.

29.07.2015
Новые договора с «Черниговгазом» можно подписать не выходя из дома
ПАО «Черниговгаз» напоминает, что с 1 июля поставляет газ потребителям новое предприятие – ООО «Черниговгазсбыт». И напоминает, что в связи с этим абонентам необходимо заключить новые договора. Новые трехсторонние соглашения можно любым из четырех способов.

27.07.2015
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДМИТРО БАРНАШ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
22 липня 2015 року міський голова Дмитро Барнаш провів особистий прийом громадян. На прийомі були присутні депутат міської ради Владислав Кіча, начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач та посадові особи міської ради і комунальних підприємств, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

27.07.2015
В ПРИЛУЦЬКІЙ МІЖРАЙОННІЙ ПРОКУРАТУРІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ПРОКУРОРА
20 липня заступник прокурора в Чернігівській області Денис Сірик офіційно представив нового прокурора Прилуцької міжрайонної прокуратури - радника юстиції Валерія Карася, призначеного на посаду 14 липня цього року наказом Генерального прокурора України.

всі офіційні новини >>

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

08-05-2013

Рішенням виконкому Прилуцької міської ради звільнено батьків від плати за харчування дітей у таборах з денним перебуванням

На засіданні виконавчого комітету міської ради від 30 квітня було розглянуто 16 питань.
Члени виконкому ухвалили рішення про встановлення вартості денного раціону на одну дитину в день при триразовому харчуванні в розмірі 24 грн. у таборах з денним перебуванням на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Також установлено вартість денного раціону на одну дитину в день при дворазовому харчуванні в розмірі 12 грн. у дитячих таборах праці та відпочинку.
Установлено батьківську плату за харчування дітей у розмірі 10% вартості денного раціону на 1 дитину в день при триразовому харчуванні в таборах з денним перебуванням на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Цим же рішенням звільнено батьків від плати за харчування дітей у таборах з денним перебуванням за умови, якщо обоє батьків є інвалідами, та батьків дітей пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей-інвалідів; дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей; талановитих та обдарованих дітей (переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад усіх рівнів, відмінників навчання); лідерів дитячих громадських організацій; дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій і катастроф; дітей працівників агропромислового комплексу та дітей, які перебувають на диспансерному обліку.
Виконавчий комітет відповідним рішенням затвердив додаткові заходи по забезпеченню відпочинку та оздоровлення дітей улітку 2013 року.
 
Про виконання плану заходів щодо забезпечення
виконання доходів бюджету м.Прилуки у 2013 році
Члени виконкому заслухали інформацію начальника фінансового управління міської ради Олени Ворони про хід виконання рішення виконавчого комітету від 28 лютого поточного року “Про затвердження плану заходів щодо забезпечення виконання доходів бюджету м.Прилуки у 2013 році”.
Як зазначила Олена Ворона, вживалися заходи щодо своєчасної виплати заробітної плати та погашення зарплатних боргів найманим працівникам підприємств міста. Звіти керівників підприємств-боржників заслуховувалися на засіданнях комісії з погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У І кварталі поточного року проведено 3 засідання комісії, на яких заслухано 6 звітів керівників підприємств-боржників.
У результаті проведення Прилуцькою ОДПІ заходів з декларування громадян додатково отримано до бюджету міста 91 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Здійснюються заходи з коригування нормативної грошової оцінки земель м.Прилуки.
Відділом комунальної власності здійснюється постійний контроль за дотриманням умов договорів оренди комунального майна. Суб'єктам господарювання, які згідно з інформацією балансоутримувачів орендованого майна, мають заборгованість з орендної плати, направлено листи з вимогою про погашення заборгованості та про можливе припинення орендних відносин.
Наступна інформація по даному питанню буде заслухана в липні поточного року.
 
Про виконання плану заходів щодо наповнення бюджету м. Прилуки,
економного і раціонального використання
бюджетних коштів у 2013 році
Начальник фінансового управління міської ради також проінформувала про хід виконання рішення виконавчого комітету від 28 лютого поточного року “Про затвердження плану заходів щодо наповнення міського бюджету, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2013 році”. На виконання даного рішення фінансування установ проводилося лише по найбільш важливих та соціально необхідних заходах. Місцеві програми приймалися лише ті, що забезпечені реальним фінансуванням.
На постійному контролі перебуває питання раціонального та ефективного використання бюджетних коштів. Уживалися заходи з упорядкування структури бюджетних установ та штатної чисельності їх працівників з урахуванням обсягів фінансових ресурсів місцевого бюджету.
Головні розпорядники бюджетних коштів надали фінансовому управлінню міської ради конкретні пропозиції щодо оптимізації мережі бюджетних установ, у результаті чого економія коштів повинна скласти до кінця року 430,4 тис.грн.; розпорядникам бюджетних коштів були встановлені ліміти на споживання енергоносіїв.
Окрім вищезазначених, виконано ряд інших заходів, спрямованих на посилення фінансово-бюджетної дисципліни, економного та раціонального використання бюджетних коштів.
 
Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження
з безхазяйними відходами в місті Прилуки
На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 квітня 2013 року виконавчий комітет відповідним рішенням утворив постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами в місті Прилуки, яку очолить заступник міського голови Володимир Назім.
На комісію покладені завдання щодо здійснення процедур визначення кількості, складу, властивості, вартості відходів, які не мають власника, або власник яких невідомий, ступеня їх безпеки для навколишнього природного середовища і здоров'я людини, а також координація чи безпосереднє проведення робіт щодо визначення власника відходів.
У своїй діяльності комісія керується законами України “Про місцеве самоврядування” та “Про відходи”, постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження порядку виявлення обліку безхазяйних відходів”.
 
Про організаційний унесок за участь у Миколиному ярмарку
Виконавчий комітет ухвалив рішення про організаційний унесок за участь у Миколиному ярмарку, який відбудеться в останню суботу травня.
Комунальному підприємству “Культурно-дозвільний центр” дозволено справляти організаційний унесок із майстрів декоративно-прикладного мистецтва та виробників сільськогосподарської продукції 51 грн.; із учасників виставки-продажу промислових та продовольчих товарів 102 грн.; із учасників сфери громадського харчування 171 грн.
Організаційний унесок перераховується через установи банків на розрахунковий рахунок КП “Культурно-дозвільний центр”.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі]
[підписка на розсилку]
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
© Інститут Трансформації суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa