bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Головна сторінка
Фотогалерея
Міські оголошення
Робота
Форум
Візитівка міста
Герб та прапор
Історія міста
Міська рада
 
Міська громада
Комітети самоорганізації
Громадські організації
Політичні партії
Комунальні засоби масової інформації
Сервіс та відпочинок
Стратегія сталого розвитку
Основні підприємства
Бізнес-інформація
Регуляторна політика
Інвестиційна програма міста
Міський голова
Виконком міської ради
Громадська рада
Доступ до публічної
інформації
Реєстр адмінпослуг
Міста-партнери
Проекти Ради Європи
Міські новини
ПРІОРИТЕТИ
Освіта та наука
Охорона здоров‘я
Культура
Історичні пам’ятки
Видатні земляки
Визначні дати
Спорт
Соціальна політика
Туризм
 На засіданні виконавчого комітету Прилуцької міської ради
01.10.2018
prof. ThDr. Александер Цап CSc о первом переводе Библии на греческий
- Немного скажите оСептуагинте. Очень важно, чтобы люди понимали, откуда появился перевод именно с арамейского языка, собственно с ханаанской группы, откуда потом появился иврит. Как появилась Септуагинта? 

23.09.2015
Підпишіть петицію до Президента: Гонтарєвій - люстрація, Олег Соскін - новий голова НБУ
На офіційному сайті Президента України зареєстровано петицію про призначення Соскіна Олега Ігоровича головою Національного банку України. Хто за ревальвацію гривні - підписуйте. Хто за курс 50 гривень за долар - терпіть і далі на посіда голови НБУ приладобудівельницю Гонтарєву.

29.07.2015
Новые договора с «Черниговгазом» можно подписать не выходя из дома
ПАО «Черниговгаз» напоминает, что с 1 июля поставляет газ потребителям новое предприятие – ООО «Черниговгазсбыт». И напоминает, что в связи с этим абонентам необходимо заключить новые договора. Новые трехсторонние соглашения можно любым из четырех способов.

27.07.2015
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДМИТРО БАРНАШ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
22 липня 2015 року міський голова Дмитро Барнаш провів особистий прийом громадян. На прийомі були присутні депутат міської ради Владислав Кіча, начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач та посадові особи міської ради і комунальних підприємств, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

27.07.2015
В ПРИЛУЦЬКІЙ МІЖРАЙОННІЙ ПРОКУРАТУРІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ПРОКУРОРА
20 липня заступник прокурора в Чернігівській області Денис Сірик офіційно представив нового прокурора Прилуцької міжрайонної прокуратури - радника юстиції Валерія Карася, призначеного на посаду 14 липня цього року наказом Генерального прокурора України.

всі офіційні новини >>





Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

22-07-2013

 

Про стан виконавської дисципліни та роботу з документамив управліннях, відділах та секторах Прилуцької міської радив І півріччі поточного року
09 липня в сесійній залі міської ради відбулося розширене засідання виконавчого комітету, на розгляд якого вносилося 23 питання.
На засіданні виконавчого комітету про стан виконавської дисципліни та роботу з документами в управліннях, відділах та секторах міської ради в І півріччі поточного року звітувала начальник загального відділу міської ради Лариса Чайка.
Вирішення завдань щодо формування та реалізації державної політики в повній мірі залежить від стану виконавської дисципліни, рівня організації роботи, відповідальності та ініціативності кадрів, належного контролю за виконанням доручень керівних органів державної влади, від своєчасного ухвалення та забезпечення безумовного виконання власних рішень.
Загальний документообіг у міській раді за І півріччя 2013 року склав 4736 документів, з них 2260 — вхідні документи, 2476 — вихідні, 177 розпоряджень міського голови.                                 
У І півріччі в загальному відділі зареєстровано 615 листів, що надійшли від органів влади вищого рівня, із них 363 документи перебувало на контролі.
Протягом І півріччя поточного року до органів влади вищого рівня було направлено 1З56 листів та інформацій.
Начальник загального відділу зазначила, що значну частину листів, які були зареєстровані в загальному відділі міської ради, становлять листи від підприємств, організацій та установ; тематика питань, що піднімалися в них, різноманітна: це питання містобудування та архітектури, комунального господарства та комунальної власності, економіки, підприємництва та регуляторної політики, землекористування та екології, зв’язку та транспорту, приватизації та житла, забезпечення дотримання вимог законодавства та правопорядку,охорони здоров’я та соціального захисту населення, кадрової роботи та нагороджень, освіти, культури, спорту, фінансування, бюджету та державних закупівель.          
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011р. №522 «Про затвердження Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України», міським головою видано розпорядження від 20 червня 2013 року №164р «Про проведення оцінки ефективності здійснення контролю у Прилуцькій міській раді». Даним розпорядженням створено робочу групу з проведення оцінки ефективності здійснення контролю, яка щорічно з 10 листопада по 20 листопада проводитиме оцінку ефективності здійснення контролю в Прилуцькій міській раді.
У першому півріччі продовжувалася робота щодо виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації». Міським головою видано 2 розпорядження від 11 червня 2013 року: №155р «Про визначення відповідальних за роботу з інформаційними запитами посадових осіб» та №156р «Про визначення відповідальних за оперативне надання інформації для оприлюднення та для створення і поновлення обліку публічної інформації та перелік відомостей про документ».
Протягом 6 місяців 2013 року до загального відділу надійшло 14 інформаційних запитів, з них електронною поштою — 5, передано особисто — 3, направлено поштою — 6.У інформаційних запитах порушувалися питання комунального майна, реєстрації фізичних осіб-підприємців, житлово-комунального господарства, роботи громадської ради, про сайт міста, про інформаційні системи Прилуцької міської ради. 11 інформаційних запитів було задоволено, по трьох надані роз’яснення.
Узагальнена інформація про стан роботи з документами, здійснення контролю за їх виконанням щомісячно надається міському голові. Щомісячно до відділу контролю обласної державної адміністрації направляється інформація щодо результатів контролю за виконанням розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації. Станом на 01 липня зауважень щодо виконання документів органів влади вищого рівня з відділу контролю Чернігівської облдержадміністрації не надходило.
Заслухавши інформацію начальника загального відділу міської ради Лариси Чайки, виконавчий комітет визнав роботу в управліннях, відділах та секторах міської ради задовільною.
Виконавчий комітет заслухав питання «Про стан організаційної роботи в управліннях, відділах та секторах міської ради у І півріччі 2013 року», про що інформувала завідувач сектора організаційної роботи міської ради Антоніна Петрик, яка закцентувала основну увагу на роботі виконавчого комітету міської ради.
У І півріччі поточного року було проведено 24 засідання виконавчого комітету, з них 8 розширених, на яких ухвалено 311 рішень.
Протягом звітного періоду виконавчий комітет ухвалив 20 рішень на виконання документів органів влади вищого рівня, 7 – на виконання рішень міської ради.
При виконавчому комітеті міської ради працюють консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, яких налічується 59.
 
Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Прилуцької міської ради за І півріччя 2013 року
Начальник громадської приймальні міської ради Людмила Пашук проінформувала членів виконавчого комітету про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до міської ради за І півріччя 2013 року.
Загальний документообіг громадської приймальні за І півріччя склав 2574 документи, з них 1071 звернення.
Через органи влади вищого рівня надійшло 200 звернень (за І півріччя 2012 року – 223
Усі звернення, що надійшли через органи влади вищого рівня, розглядалися вчасно та вирішувалися відповідно до чинного законодавства. За підсумками розгляду 41 звернення було задоволено, на 134 надані роз’яснення законодавчого характеру, на 1 звернення надана відмова, 7 надіслано для розгляду за належністю відповідно до ст.7 Закону України "Про звернення громадян", 10 звернень перебуває на додатковому контролі до остаточного виконання, 7 знаходиться на розгляді.
Найбільше звернень надійшло з питань соціального захисту, комунального і дорожнього господарства та житлових питань.
Людмила Пашук звернула увагу на те, що, починаючи з 2008 року по 2012 рік, кількість звернень громадян до міської ради постійно зростала у зв’язку зі змінами законодавчої бази у сфері земельних відносин, будівництва, оформлення права власності на майно, що спонукало громадян упорядковувати документацію на будівлі та земельні ділянки. Зменшення кількості звернень громадян у поточному році пов’язане з тим, що з 01 січня 2013 року набрали чинності обмеження, установлені Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», які стосуються заборони ухвалення рішень про оформлення громадянами та юридичними особами прав на земельні ділянки із земель державної або комунальної власності, у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог законодавства, тому розгляд звернень щодо приватизації чи оформлення договорів оренди земельних ділянок тимчасово призупинено, оскільки відповідна містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території міста Прилуки, відсутня. На сьогодні міська влада здійснює всі заходи щодо її розробки.      З 01 січня поточного року передано надання функцій реєстрації прав власності на нерухоме майно Державній реєстраційній службі управління юстиції, що теж вплинуло на кількість звернень.
З метою забезпечення оперативного реагування міської ради та її виконавчих органів на звернення громадян, ужиття заходів для вирішення порушених у них питань, удосконалення роботи зі зверненнями та поліпшення надання послуг мешканцям міста в Прилуцькій міській раді з 01 липня 2012 працює телефонна «гаряча лінія» міського голови, на яку протягом І півріччя поточного року надійшло 23 звернення щодо діяльності комунальних підприємств, виконавчих органів міської ради, підприємств зв’язку та інші. Дані звернення були розглянуті оперативно.
Також громадянами було надіслано 9 звернень до міської ради на електронну адресу громадської приймальні. Саме завдяки організації прийому звернень на телефонну "гарячу лінію" міського голови та електронну пошту зменшилася кількість звернень на особисті прийоми та прямі телефонні лінії до керівництва міської ради.
Звернення від пільгових категорій громадян, а саме: інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, ветеранів війни та праці, дітей війни, багатодітних сімей тощо розглядаються першочергово.
 
Начальник відділу, державний адміністратор відділу адміністративно-дозвільних процедур міської ради Юлія Галіч доповіла про стан розгляду звернень суб’єктів господарювання та громадян міста стосовно видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг за підсумками І півріччя 2013 року.
Члени виконавчого комітету взяли до відома вищезазначені інформації.
 
Про реконструкцію пам’ятки історії місцевого значення – Меморіалу-скверу Вічної Слави в м.Прилуки
На засіданні виконавчого комітету ухвалене рішення про здійснення реконструкції пам’ятки історії місцевого значення – Меморіалу-скверу Вічної Слави шляхом створення Алеї Героїв, на якій за спонсорські кошти депутата Чернігівської обласної ради Анатолія Мирошниченка будуть установлені пам’ятники Героям Радянського Союзу Алгазіну Олександру Кузьмовичу, Коробову Олександру Васильовичу, Панченку Олексію Яковичу та трьом повним кавалерам ордена Слави: Катечкіну Івану Єгоровичу, Риженку Григорію Івановичу та Шекері Григорію Кіндратовичу.
З метою патріотичного виховання молоді, збереження пам’яті про боротьбу за волю України , зміцнення пошани українських громадян до незалежності України члени виконкому відповідним рішенням затвердили план загальноміських заходів щодо відзначення у 2014 році подвигу героїв бою під Крутами.
 
Виконавчий комітет Прилуцької міської ради погодив програми
Члени виконавчого комітету погодили Програму забезпечення виконання органами Державної податкової служби основних стратегічних цілей та організації надання послуг у відповідності до світових стандартів якості обслуговування платників податків та Програму «Впорядкування адресного господарства міста Прилуки протягом 2013-2017 років», які будуть внесені на розгляд чергової сесії.
 
Члени виконавчого комітету заслухали інформацію про хід виконання рішення виконкому «Про затвердження плану заходів щодо запобігання проявам корупції у виконавчих органах Прилуцької міської ради на 2013 рік».
 
Члени виконкому розглянули й інші питання, по яких були ухвалені відповідні рішення.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі]
[підписка на розсилку]
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. 

11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  

10.09.2015
Антинародний режим Порошенка перевершив Кучму і Януковича
Вчора, 9 вересня, сталася безпрецедентна подія. Голову Чернігівської обласної ради Миколу Звєрєва, який брав активну участь у Революції Гідності, боровся на Майдані, а потім у найскладніші часи, коли Чернігівська обласна рада залишилась без голови, погодився її очолити, провів всю підготовчу роботу для реформи місцевого самоврядування, при чому Чернігівщина була обрана як експериментальна область, не пустили на засідання Ради регіонального розвитку, членом якої він є. Просто якісь охоронці не пустили голову обласної ради на засідання Ради регіонального розвитку.

12.08.2015
Премьер поручил проверить наличие лекарств в регионах
Министерству здравоохранения Украины поручено проверить наличие вакцин и медпрепаратов в регионах. Об этом заявил в ходе заседания Кабинета министров заявил глава правительства Арсений Яценюк, передает корреспондент «Аналитической службы новостей».

12.08.2015
Отравление арбузом: первые симптомы и хитрый способ проверить, есть ли в ягоде яды
Лето - время, когда чаще всего происходят пищевые отравления, связанные с употреблением ранних арбузов и дынь. Причин тому несколько. Ранние фрукты часто содержат повышенное количество нитратов, способных вызвать серьезное отравление. Также не всегда соблюдаются правила транспортировки и хранения.

всі міські новини >>



Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют




© Інститут Трансформації суспільства 2004-2022
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.pryluky.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23
email: editor@osp.com.ua
TyTa